ایمان به خدا

محمد رسول الله (ص) : اگر از ترس ‌خدا از چیزى ‌درگذرى‌، خداوند بهتر از آن ‌را به ‌تو خواهد داد .

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ ایمان به خدا خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

 تایپایران - مرکز تخصصی تایپ  تایپایران - مرکز تخصصی تایپ  تایپایران - مرکز تخصصی تایپ
فعالیت پنجاه فرقه شیطان پرستی در ایران

یک ماه پس از نمایش تلویزیونی برنامه شوک که در آن عده یی از جوانان در حال گوش کردن به موسیقی متال به نمایش گذاشته شده و به عنوان شیطان پرست معرفی شدند، جانشین فرمانده نیروی انتظامی در نشستی خبری و با حضور خبرنگاران از فعالیت بیش از 50 فرقه شیطان پرستی در کشور خبر داد.

سردار حسین ذوالفقاری با اشاره به اینکه بیش از سه هزار فرقه تخدیری و شیطان پرستی در جهان وجود دارد که حدود 50 تا از آنها وارد ایران شده اند، گفته است؛ نیمی از فرقه های وارد شده به کشور در حال حاضر فعالند و در رابطه با این موضوع قریب به 200 عنوان کتاب ترجمه و چاپ و توزیع شده است.

جانشین فرمانده انتظامی، با اشاره به اینکه اصول مشترک این فرقه ها انحراف از ادیان حنیف و التقاط در اعتقادات و وعده های کاذب و سوءاستفاده از گرایش جوانان به مبدا هستی و سوءاستفاده جنسی است، ماموریت اخیر این افکار وارداتی را اسلام ستیزی، مسلمان گریزی و تخدیر اصول پاک ناب محمدی و نفی واژه های ایثار و شهادت دانسته است.

بسیاری از کارشناسانی که حوزه اجتماعی را رصد می کنند بر این باورند که انتخاب چنین روش هایی برای اطلاع رسانی آرامش مردمان را برمی آشوبد و به نگرانی های خانواده ها دامن می زند.

چنانکه حجت الله ایوبی معاون اجتماعی وزیر کشور در واکنش نسبت به انتشار چنین اخباری می گوید؛ «بنده که در حوزه معاونت اجتماعی و فرهنگی فعالیت می کنم معتقدم باید تا می توانیم به ترویج خداپرستی بپردازیم. من طرفدار کارهای ایجابی هستم و معتقدم اگر کارهای ایجابی با قدرت انجام شود کارهای سلبی رنگ می بازد و از بین می رود. به نظر من برای خیلی از مردم ایران باور کردنی نیست که عده یی به نام شیطان پرست داشته باشیم و حتی اگر چنین عده یی وجود هم داشته باشند اشاعه آن را صلاح نمی دانم. چنانکه معتقدم طرح چنین موضوعاتی خودش قباحت امر را از بین می برد و حرمت ها را فرو می ریزد.»

در سخنان سردار ذوالفقاری مشخصات این گروه ها به شرح زیر آورده شده است؛ «شیطان پرست ها ضمن برگزاری مراسم خاصی، تبلیغ پوشیدن لباس خاص به عنوان لباس مقدس منقوش به نمادهای شیطان پرستی، از گردنبند (صلیب شکسته یا صلیب برعکس) انگشتر با نقوش استخوانی و جمجمه انسان استفاده کرده و در برگزاری این مراسم ضمن شرب خمر، اقدام به رقص و پایکوبی می کنند. این افراد بر این باورند که باید برخلاف ادیان به ویژه اسلام، عمل کرد و با انجام اعمال دلخواه و کارهای خلاف، دنیا را به هرج و مرج و آشوب کشاند.»

یک جامعه شناس که مایل نیست نامش در این گزارش آورده شود،می گوید؛ «جالب است که در زمینه های خیلی مهم اجتماعی مثل روش های اشاعه ایدز یا موضوع دختران فراری نه تنها آماری داده نمی شود که دستگاه های دولتی نیز حاضر نمی شوند با ما همکاری خوبی داشته باشند و اطلاع رسانی شفاف و درستی در این زمینه انجام دهند حال چطور شده است که در زمینه مهجوری مثل شیطان پرستی موفق شده اند با این سرعت مصادیق را پیدا کند و به این زودی اطلاع رسانی کند.»

سردار ذوالفقاری با اشاره به اینکه افراد عضو گروه های شیطان پرست در برخی رشته های ورزشی، مهارت خاصی دارند و به منظور جذب نوجوانان و جوانان هنگام ورزش از موزیک های خاص شیطان پرستی استفاده می کنند، گفته است؛ «این گروه ها دارای کتاب هایی به زبان لاتین بوده و با تجمع در پارک ها و تفرجگاه ها درباره رخدادهای جدید در سطح کشور در رابطه با شیطان بحث و گفت وگو می کنند. بنا به گفته جانشین فرمانده نیروی انتظامی، یکی از فرقه های انحرافی تحت عنوان tsm توسط فردی به نام «الف» که خارج از کشور زندگی می کند، هدایت می شود. این فرد با لابی صهیونیست ها مرتبط است و محبوبیت زیادی در بین جوانان دارد، به طوری که صدها جوان در کلاس های او شرکت کرده و در مقابل او اشک ریخته و به گناهان خود اعتراف می کنند.

فرد دیگری به نام « الف.ر.» دارای مریدانی است که حاضرند برای مراد خود، هر کاری انجام دهند، به طوری که دختران زیادی به خاطر او ازدواج نمی کنند و ادعا می کنند او همسر عرفانی شان است. «الف.ر.» ادعا کرده قادر به زنده کردن مردگان است و این فرد عمدتاً در تاریکی زندگی می کند.

حسن یوسفی اشکوری فعال اجتماعی در باب اینکه نباید چنین مسائلی را به این شکل اطلاع رسانی کرد با معاون وزیر کشور هم نظر است؛ «مساله یی که که نه در سطح علمی شناخته شده است و نه مردم در جامعه با آن آشنا هستند نباید درباره آن به این شکل اطلاع رسانی تبلیغی و غیرکارشناسانه انجام داد.

به نظر من صحبت کردن درباره برخی از جوانان به این شکل باعث می شود برخی از افراد نسبت به یکدیگر دچار سوء ظن شوند. مثلاً اگر پدری ببیند پسر یا دخترش یکی از این نشانه ها را دارد نسبت به او شک می کند و همین مساله کوچک موجب بی اعتمادی مردم و خانواده ها می شود.

اگر نیروی انتظامی مطمئن است چنین افرادی وجود دارند و مرتکب جرم هم شده اند باید دادگاه های دقیق همراه با حضور کارشناسان و اهل نظر برای آنها ترتیب دهد تا چرایی پیوستن جوانان و علت گرایش شان روشن شود و پس از آن برای مردم اطلاع رسانی کنند تا مردم هم آگاهی لازم را در این زمینه کسب کنند.»

مرجع : اعتماد/کد مطلب : 14929
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic