ایمان به خدا

محمد رسول الله (ص) : اگر از ترس ‌خدا از چیزى ‌درگذرى‌، خداوند بهتر از آن ‌را به ‌تو خواهد داد .

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ ایمان به خدا خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

 تایپایران - مرکز تخصصی تایپ  تایپایران - مرکز تخصصی تایپ  تایپایران - مرکز تخصصی تایپ
پس چرا و به چه دلیل دوست نداشه باشیم با وجودی که بودن مان بخاطر خواست اوست رابطه صمیمانه نداشته باشیم شاید شما هم درخبرها شنیده باشید که فلان جوان،هنرپیشه ،یا بازیگر به دلایل مختلف فوت کرد و یا خدای نکرده یک نفر از اقوام و دوستان شما ناگهان فوت کرده است.
اینها همه دلایلی هستند که نشان از بی وفایی دنیا دارند.در رنگها و تصاویر لذت بخش غرق نشوید حداقل راه بازگشت خود را همواره درنظر بگیرید و اینکه خدایتان شما را دوست دارد.خداوند درسوره مریم آیه 60 می فرماید:

 

  24.gif«آنکه توبه  کند و ایمان آورد وعمل صالح انجام  دهد پس آنان داخل دربهشت شوند و کمترین ستمی به  آنان

    نخواهد شد و این یک واقعیت است.»24.gif

معمولا ما آدمها ازانجام کارهای خلاف عرف و به اصطلاح نابهنجاردرمقابل عموم وحشت داریم مثلا یک  دزد جلوی چشم دیگران دزدی نمی کند و...اما این چگونه  است که ما درمقابل دیده گان خداوند به آسانی گناه می کنیم .دراصول کافی جلد یک ،صفحه  318آمده است که حضرت امام صادق (ع) فرمود:کارهای بندگان درهرصبح بررسول خدا (ص)عرضه می گردد،چه نیکوکاران و چه بدکاران، پس ازکردار ناشایست دوری کنید.پس ازهمین روزتلاش کنیم که حداقل کمترگناه کنیم ،یعنی اینکه گناه  الکی نکنیم .پشت سردیگران حرف زدن یکی ازهمین موارد است این تمرین رابرای دو هفته آینده برای خوددرنظربگیریم ضمن اینکه سخن باخدا درنماز را فراموش نکنیم.همیشه از خدای آسمانها بخواهیم تا لذت نمازخواندن و هم صحبتی با خود را به ما عنایت کند درست مثل دوستی که که ازدیدن و صحبت با اولذت می بریم[ دوشنبه 17 مرداد 1390 ] [ 12:36 ب.ظ ] [ . . ]

[ نظرات() ]


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic